Ви є тут

Обговорення проекту закону «Про фахову передвищу освіту».

У Київському коледжі зв’язку 19 лютого 2019 року Міністерство освіти провело регіональну нараду-семінар, метою якої стало обговорення проекту закону «Про фахову передвищу освіту». Нарада проведена для керівників закладів вищої освіти І-ІІ рівня акредитації, а також ректорів університетів та академій, до структури яких входять коледжі та технікуми. Шаров О.І., генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих, під час зустрічі презентував основні положення законопроекту та відповів на запитання учасників наради. Такі заходи з обговорення законопроекту будуть проведені у 17 містах України.

ВІТАЄМО !!!

5 та 6 лютого 2019 року на базі коледжу геологорозвідувальних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводився турнір із шахів серед юнаків та дівчат у рамках спартакіади «Під золотими куполами Печерська» (серед студентів коледжів і технікумів). Вітаємо дівчат коледжу Бакунову Карину, Бакунову Марину і Дітковську Ірину (група МТ-21), які посіли І місце узмаганнях з шахів.

Студенти коледжу відвідали Музей Шістидесятництва

Вивчення рідної культури, мови не обмежується лише роботою на заняттях та вдома.

Випуск 2019

Випускники коледжу успішно захистили Дипломні проекти та склали Державний комплексний кваліфікаційний екзамен

Січень – традиційно місяць, коли майбутні випускники Київського коледжу міського господарства Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського захищають перед поважними членами ДЕК свої перші вагомі творчі досягнення.

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Україна на державному рівні вшановує жертв трагедії з 2012 року. Голокост, Шоа – переслідування та масове винищення нацистами євреїв під час Другої світової війни. Щоб вшанувати тих, хто рятував євреїв від Голокосту, в Ізраїлі ввели спеціальне звання "Праведник народів світу". Нині його присвоїли понад  2 619  українцям.

80-річчя з дня смерті Осипа Мандельштама. Зустріч у Києві

27 грудня 2018 року біля меморіальної дошки Осипу та Надії Мандельштам, що на вул. Заньковецькій 3/1, відбулася зустріч, присвячена 80-річчю з дня смерті поета, прозаїка та перекладача Осипа Мандельштама.

Новий рік

Андріївські вечорниці